G.A.N.S
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
G.A.N.S

Greek.Alliance.Noldor.Silmarilion
 
ΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο   Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Icon_minitime8th Μάρτιος 2008, 17:40

Άιντε και να κουμπώσουμε κανα θωρικτο !!! Very Happy
Πουλάω δευτέριο λοιπόν σύμμαχοι ... με αναλογίες 1 δευτέριο για 2 κρύσταλλο...μεχρι στιγμής εχω 50 κ δευτέριο


ΥΓ. Δεν μπορώ να καταλάβω.... ενώ είμαι επιθετικός παίκτης τελικά μου μένει μεγάλη καβάντζα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ECCE
Επισκέπτης
Anonymous



Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ne kala   Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Icon_minitime9th Μάρτιος 2008, 00:47

Εχω μονο 250κ κρισταλλο και το χρειαζομαι για θωρικτα gaie εαν θες ομως μεταλλο και δευτεριο εχω 600k απο αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο   Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Icon_minitime9th Μάρτιος 2008, 01:30

Χρειάζομαι μονάχα κρύσταλλο και πουλάω μόνο δευτέριο....Για μέταλλο δεν το συζητάω...ειμαι γεμάτος...ευχαριστω για την προσφορά αλλά δεν ενδοιαφέρομαι για μια τέτοια ανταλλαγη.... Smile

ΥΓ. Περιμένω αγοραστές..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο   Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Icon_minitime9th Μάρτιος 2008, 13:51

Άλλα 50 κ δευτέριο προστίθενται στην αρχική ποσότητα.. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο   Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Icon_minitime13th Μάρτιος 2008, 15:53

Ας κλειδώσει... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KatRina
Admin
Admin
KatRina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 141
Τόπος : Πατήσια-Αθηνα
Registration date : 15/01/2008

Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο   Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο Icon_minitime13th Μάρτιος 2008, 18:51

και κλειδώνει.....

καιρό ήθελα να το κανω αυτό μου είχε μείνει αποθημένο απο το επίσημo φορουμ του ogame

geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://darkside.phpbb3now.com/
 
Θέλω κρύσταλλο , πουλάω δευτέριο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
G.A.N.S :: ΕΜΠΟΡΙΟ Uni2.gr :: Θέλω Κρύσταλλο-
Μετάβαση σε: