G.A.N.S
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
G.A.N.S

Greek.Alliance.Noldor.Silmarilion
 
ΦόρουμΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Η ξανθιά και ο Πακιστανός

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ioannhs24
Admin
Admin
ioannhs24


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 226
Ηλικία : 52
Τόπος : καλλιθεα-αττικη
Registration date : 14/01/2008

Η ξανθιά και ο Πακιστανός Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η ξανθιά και ο Πακιστανός   Η ξανθιά και ο Πακιστανός Icon_minitime18th Ιανουάριος 2008, 14:56

Μια ξανθιά οδηγεί το αυτοκίνητο της και σε κάποιο φανάρι εμφανίζεται ο σχετικός Πακιστανός για να της καθαρίσει το τζάμι.
Το τζάμι είναι καθαρό και η κοπέλα του δίνει 50 λεπτά και του κάνει νόημα να μην το καθαρίσει.
Ο Πακιστανός ενθουσιάζεται και της λέει με σπασμένα ελληνικά:
- "Κυρία, είστε πολύ όμορφη."
Η ξανθιά συνεχίζει τον δρόμο της, και στο άλλο φανάρι πάλι τα ίδια. Ο ίδιος Πακιστανός κάνει πάλι να της πλύνει το τζάμι, του δίνει πάλι 50 λεπτά, και ακούει πάλι το ίδιο κομπλιμέντο.
Αυτή η ιστορία συνεχίζεται και στα επόμενα 5-6 φανάρια...
Πάντα ο ίδιος Πακιστανός, και με το ίδιο κομπλιμέντο, οπότε η κοπέλα δεν αντέχει και του λέει:
- "Κοίταξε, θα σου δώσω 5 ευρώ, αρκεί αν μου πεις πως το κάνεις και εμφανίζεσαι σε κάθε φανάρι."
- "Κυρία", λέει αυτός, "αν μου δώσετε 5 ευρώ, θα σας πω πως να βγείτε από την πλατεία..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Η ξανθιά και ο Πακιστανός Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ξανθιά και ο Πακιστανός   Η ξανθιά και ο Πακιστανός Icon_minitime18th Ιανουάριος 2008, 20:32

λολ..ωραίο..καλό..
έχω κι εγω καποια με τις ξανθιες..
Τι κοιτάζεις όταν δεις μεσα απο τα ματια μιας ξανθιας?
κ 1 αλλο μεγαλο αλλα δε το γραφω στα ελληνικα με τπτ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Startrek
G.A.N.S
G.A.N.S
Startrek


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 32
Registration date : 16/01/2008

Η ξανθιά και ο Πακιστανός Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ξανθιά και ο Πακιστανός   Η ξανθιά και ο Πακιστανός Icon_minitime19th Ιανουάριος 2008, 16:39

Καλό!!!!!Έχω και εγώ κάποια.Αν τα βρώ θα τα ποστάρω. Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η ξανθιά και ο Πακιστανός
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
G.A.N.S :: ALLOU FUN G.A.N.S :: Ανέκδοτα-
Μετάβαση σε: